pismo urzędoweW związku z kadencją 2024-2029 Wójt Gminy Krasocin zaprasza do składania propozycji kandydatów na członków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krasocinie.

W skład Komisji mogą wchodzić osoby przeszkolone w zakresie profilaktyki rozwiązywania problemów alkoholowych i mogą nimi być:

• Pracownicy Urzędu Gminy w Krasocinie;
  • Pracownicy Jednostek Organizacyjnych gminy;
  • przedstawiciele policji;
  • przedstawiciele organizacji społecznych, które w statucie mają zapisaną działalność związaną z rozwiązywaniem problematyki alkoholowej.

Informacje o kandydatach prosimy przekazywać w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Lista chętnych będzie zamknięta z dniem 13.05.2024 r.