Zdjęcie osób na podiumW dniach 27-28.08.2022 r. w Legnicy odbyła się IV Runda Pucharu Polski w łucznictwie Bloczkowym i Barebow. W zawodach wzięło udział 79 łuczników i łuczniczek z całej Polski. Nasz klub ŁKS Strzała Skorków reprezentowali w kategorii barebow: Gabriel Stefańczyk, Dariusz Szewczykowski, Grzegorz Konieczny i Jacek Kupczyk. W kategorii bloczków Mariusz Wijas. Najlepszy wynik i 4 miejsce w Polsce na zawodach w Legnicy zajął Jacek Kupczyk.

W drodze do półfinału Jacek pokonał po bratobójczym boju Gabriela Stefańczyk 7-3. Dariusz Szewczykowski odpadł w 1/16 z Tomaszem Podsiadeł z Łucznika Bydgoszcz. Grzegorz Konieczny uległ w 1/8 Stanisławowi Juńczykowi S.Ł. Marymont Warszawa. W kategorii bloczków Mariusz Wijas odpadł w 1/16 finału zajmując 4 miejsce w grupie. Zawody w Legnicy były również podsumowaniem całego Pucharu Polski w łucznictwie Bloczkowym i Barebow. Nasz zawodnik Jacek Kupczyk w całym turnieju zajął wysokie 7 miejsce. Gratulacje dla całej drużyny za godne reprezentowanie na wszystkich rundach pucharu i zajęte miejsca.