Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 13 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Antoni, Lucjan, Gracja

Sport

Podsumowanie rundy jesiennej w GKS BUCOVII BUKOWA

Czytaj więcej...GKS BUCOVIA Bukowa w rundzie jesiennej rozegrała 15 meczy w lidze Okręgowej oraz 2 w Pucharze Polski na szczeblu okręgu. Bilans podopiecznych Michała Jamrozika to pięć zwycięstw, cztery remisy oraz sześć porażek ligowych i z dorobkiem 19 punktów drużyna uplasowała się na 10 pozycji w tabeli. W Pucharze Polski natomiast w 2 rundzie nasza drużyna uporała się z Granatem Borki natomiast w następnej uległa po dramatycznym meczu dopiero w rzutach karnych Hetmanowi Włoszczowa (1:1) dogrywka (2:2) karne (2:4)

Czytaj więcej...

Łucznicy „Strzały” Skorków z medalami Mistrzostw Polski.

Czytaj więcej...W dniach 05-06.września.2020 r. na torach OSŁ Strzelec Legnica odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Łucznictwie Bloczkowym i Barebow. W zawodach wzięła udział rekordowa ilość łuczników z całej Polski, bo aż 99 z 26 klubów oraz łucznicy niezrzeszeni. Nasze województwo reprezentowały 3 kluby: ŁKS „Strzała” Skorków, Karima Prząsław oraz ZSIR Start Kielce. Nasi łucznicy ze Skorkowa odnieśli znakomite wyniki. W kategorii łuków barebow Grzegorz Konieczny zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski. W kategorii drużyn Nasi łucznicy w składzie: Jacek Kupczyk, Szymon Nykiel oraz Grzegorz Konieczny zdobyli również brązowy medal Mistrzostw Polski.

Czytaj więcej...

BUCOVIA CUP 2020 – turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Krasocin

Czytaj więcej...W dniu 18 lipca 2020 r. odbyła się druga edycja turnieju piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Krasocin pana Ireneusza Gliścińskiego pod nazwą BUCOVIA CUP. W turnieju wzięło rekordowa ilość drużyn, bo aż 16. Drużyny zostały podzielone na 4 grupy po 4 drużyny w każdej i tylko dwie mogły zagrać dalej. W zmaganiach grupowych padło aż 78 bramek co daje 3,25 bramki na mecz. Zgromadzeni kibice nie mogli narzekać na nudę, ale emocje rozpoczęły się tak naprawdę od rundy pucharowej, gdzie każda bramka była na wagę zwycięstwa. W tej rundzie aż 4 mecze zakończyły się rzutami karnymi. Najlepszą drużyną okazała się drużyna gospodarzy BAD BOY BUCOVIA zwyciężając w finale po rzutach karnych KOCUR TEAM z Piekoszowa (1:1) 2:0 karne. Trzecie miejsce zajęła drużyna WOLI TESSEROWEJ, która w meczu o III miejsce pokonała SCYZORY 6:0.

Czytaj więcej...

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
bip.krasocin.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00