Olej napędowyWójt Gminy Krasocin informuje, że od dnia 1 sierpnia 2023 r. do dnia 31 sierpnia 2023 r. producenci rolni mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Szczegółowa procedura i warunki ubiegania się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej oraz wzory aktualnych wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego i innych dokumentów dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie bip.krasocin.com.pl oraz w siedzibie Urzędu Gminy Krasocin ul. Macierzy Szkolnej 1, (pokój nr 7 KASA).

Informację można uzyskać pod numerem tel. (41) 38 82 918 wew.5

Wnioski o zwrot podatku można złożyć w siedzibie Urzędu Gminy Krasocin, ul. Macierzy Szkolnej 1 (pokój nr 7 KASA) lub przesłać pocztą na adres urzędu z zachowaniem terminu nadania pisma u operatora pocztowego.