ZdjęcieW dniu 18 listopada 2023 r. na w hali sportowej Klubu Sportowego "Stella" w Kielcach odbył się turniej łuczniczy pt. "Dzień z łukiem". W zawodach wzięło udział ponad osiemdziesięciu młodych łuczników i łuczniczek z takich klubów jak: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, ŁKS "STRZAŁA SKORKÓW", Drukarz Warszawa, Orkan Żoliborz Warszawa, Achilles Dobczyce, Sokole Oko Zawadka, Stella Kielce, ŁKS Radom, Karima Prząsław oraz ULKS Włoszczowice.

Naszą gminę Krasocin reprezentowali młodzi łucznicy i łuczniczki z klubu ŁKS "STRZAŁA SKORKÓW". W zawodach wzięli udział: Gabriela Gągorowska, Natalia Szymkiewicz, Maja Bodzioch, Julia Jabłońska, Ernest Suliga, Radosław Klim. Znakomity wynik w kategorii "Dzieci - chłopcy" uzyskał Radosław Klim, który był drugi w swojej kategorii i zdobył 466 punkty. W kategorii "Młodzicy" Ernest Suliga był piąty i uzyskał 546 punkty.  W kategorii "Dzieci - dziewczynki" - Natalia Szymkiewicz zajęła 6 miejsce, Maja Bodzioch zajęła 11 miejsce, Julia Jabłońska 12 miejsce. W kategorii "Młodziczki" reprezentowała Nasz klub - Gabriela Gągorowska. Zapraszamy na Nasze zajęcia sportowe oraz na media społecznościowe https://www.facebook.com/strzala.skorkow?locale=pl_PL